Intet billede af Andreas Smidt
Hvis du har foretaget ændringer i Pure, vil de snart blive vist her.

Personlig profil

Uddannelse (Akademiske kvalifikationer)

Dimissionsdato: 1 aug. 1983

Kandidatfag, Syddansk Universitet

… → 30 jun. 2014

Andet, EASV

… → 31 jan. 2001

Lektorkvalificering, EASV

… → 1 okt. 1994

Ansættelser

Ekstern lektor

1 aug. 201031 jan. 2015

Ekstern lektor

1 feb. 200031 dec. 2014

Lektor og konsulent i ledelses- og organisationsudvikling

1 aug. 199731 dec. 2014

Lektor og konsulent i ledelses- og organisationsudvikling, Erhvervsakademiet Sydvest

1 aug. 199731 dec. 2014

Administrations- og Udviklingschef

1 jan. 19971 jul. 1997

Sygesikringschef

1 jul. 199531 dec. 1996

Administrationschef

1 jun. 199230 jun. 1995

Sygehuschef

1 feb. 199031 maj 1992

Økonomi- og Personalechef

1 feb. 198931 jan. 1990

Vicekontorchef

1 aug. 198731 jan. 1989

Fuldmægtig

1 jul. 198531 jul. 1987