Hvis du har foretaget ændringer i Pure, vil de snart blive vist her.

Personlig profil

Uddannelse (Akademiske kvalifikationer)

Cand. pæd. matematikdidaktik, Danmarks Pædagogiske Universitet

Dimissionsdato: 1 okt. 2011

Folkeskolelærer

Dimissionsdato: 1 jan. 1996

Ansættelser

Lektor, Københavns Professionshøjskole

1 aug. 200631 aug. 2021

Netværk

Seneste eksterne samarbejde på lande-/områdeniveau. Dyk ned i detaljerne ved at klikke på prikkerne eller